WK-2022 poule deelnemers eindstand

Stand per 18 december 2022 – 19:15 uur

*vetgedrukte scores: de top 3 die de meeste punten hebben behaald met de poulewedstrijden. De nummers 1, 2, 3 verdienen een leuk aandenken.

Kijk voor de prijzen op de nieuwspagina

RangDeelnemerSom van TotaalSom van Poule-wedstrijdenSom van Totaal – spelersSom van totaal 8ste gehaaldSom van 8ste-winstSom van kwart-winstSom van halve-winstSom van Troost-winstSom van Finale winstSom van Bonusvragen
1Jochem La565,5212,5249988464062525
2Sylvia Wa562213219688424022535
3Esther vd Le559,5212,52495924333102525
4Quido Cretz & Wendy Sc552,5212,52110187363142535
5Luciënne Po533,5207,5218681444312525
6Tinka He529,5214,5129481393722525
6Marco De529,5209,5248777363512535
8Maurice Sc528208188981414012525
9Casper van der Sp527207189179414012525
10Marcel Me525201218877444312525
11Theodoor Fe523208158780424012525
12René van der Sp522204218871444312525
13Daan Mo521,5208,518978544431250
14WK-2022 (Lionel)521207219379343311835
15Perry Sm51822324958835332180
16Daan Fa517222219989292811810
17Bart v Ha514,5213,5219183414001510
18Jacco Sc514201248473414012525
19Marieke Al512,5212,5158782333302525
20Wilco Li512217249085282711525
21Niek Ho509,5199,5248371414012525
21Pascale v Kn509,5209,5219381453312150
23Frank Po505193218168414012535
24Maaike Lu50321418988734331180
24René Kl.50321115908041401250
26Victoria Ba501214219387292811810
27Jan La500,5202,5219476363512510
28Léon vh Ho498,5209,518918242401150
29Emiel Vo497209189381343311810
29Mieke Lo49720824877937370250
29Cecil An497203218877343311525
32Haydee d Co496,5195,5158076404002525
32Wessel We496,5215,521918238370120
32Emre Öz496,5201,5217771383712525
35Sjoerd Tu49621124958334331150
36Martijn Zw495,5221,5249078292711510
37Olivia Me495190219274343312525
38Wouter Ve49420624868141401150
38Leonie Kn494207248981343311510
40Hester Wi49219821877049436180
41Carola La491,5210,521928234331180
41Tommie & Ina491,5209,521928334331180
43Kim v Wo48920624837941401150
44Arco v Be488206218481343311810
45Sandra Sc487,5199,521837144431250
45Marko Ou487,5208,5128873282712525
47Marlies Sm48421524898528271150
48Linksbuiten (Miranda v D.)483,5213,51596833433180
49Werner Sc48320918947934331150
50Henk Ve482,5202,518917441401150
51Iksnaperdeballenvan (Sabine Ob.)482205187975313011825
52Jordy Ke480,5208,521988427270150
52Bas Ma480,5207,521888134331150
54Sytske Fe477,5195,598166333302535
55Daniëlle Bl47720712937934331180
56Jeffry Sp47620018776745431250
57Robin v Pu & Wessel Ba475,5211,5219084242211210
58CVR47520821837734331180
59Marcia Wo473,5216,51598832726080
60Gerrit Ti.472216188781181611025
61Pascal vd Be471205218172363511010
62Astrid Po470,5196,524846941401150
63Stefan Br468,5216,518858129281100
64Henkie (Koldo)468200188359292902525
64Xavier La468185218660282622535
66FrankO46521824878023221100
67Rob Fa463,5203,518887333330150
68Wouter Br46320518827632302180
69Ahmet Ma461,5204,512807639371120
70Patrick Ko46120821887629281100
71Carli460,5217,51886832420480
72Christian van Sa459,5206,5188373302811010
73Marcel He45920812888130282100
74Paul v. Ei454,5206,521867230281100
74Marcel Sn454,5200,518746735332250
76Johan de Gr452,5208,518847526251150
77Waldi Bl.446,5203,521857029280100
78Lodie Gl445,5198,524827128270150
79Ronald van de Ka444207187266232301520
80Marjan Ve44320012867131301120
81De Wilfmeister44220418817128271120
81Ik heb getwijfeld over Belgie (Frank St)442189217256272522525
81Joey v Gi44219621766634331150
84Lotte Rij43919921816528261810
85Amber Ko436,5215,51890811615100
86Noud v Be43119521846426251150
87Sian Jo43019918906918180180
88Hugo Bi428,5210,518747022184120
89Ruben vd Be42819318795528271225
90Lennart Ko42719015807030300120
91Vivian v Ve426,5204,52198691414060
92Edwin Ba42519918786826251100
93Foodies (N+T)412,5200,51293622419110
94Dayenne Me409,5198,52468632524160
95Lisa Ho3931921870552827120
96Niels Me38718824726215140120
97Martin Sc38219918645318171210
98Danny Cr373,5186,518645617152150
99Frans Sm369,5195,52470561110120
100Ronald van Ed366,5195,5218046761010
101Paul van Ve362,5194,518565017161100
102Rogier d Br348,5190,51855531641200
103Patricia Un34120318714620100
104Corine Sn31619012674411010
105Belinda Ro2981611553321081810